zasięg w Premium Mobile

Zasięg w Premium Mobile – czy jest się czego bać?

Wiele osób myśląc o odejściu od większego operatora i przejściu do mniejszego, poważnie obawia się kłopotów z zasięgiem. W końcu nawet najtańsza oferta nie ma żadnej wartości jeśli nie można z niej skorzystać. A jak to wygląda w przypadku jednego z popularniejszych ostatnio operatorów wirtualnych? Jak wygląda zasięg w Premium Mobile?

Zasięg w Premium Mobile

Premium Mobile działa korzystając z nadajników Plusa, więc oferuje nam zasięg zielonego operatora. Żeby sprawdzić jakie są jego granice warto odwiedzić stronę Premium i odnaleźć na niej mapę zasięgu. Dzięki niej można się szybko zorientować czy w naszej okolicy, przynajmniej teoretycznie, operator ma dobry zasięg czy też go nie ma. A może znajdujemy się tuż przy granicy? Wtedy też mogą nam się zdarzać problemy z płynnymi połączeniami czy korzystaniem z internetu. A jak to wygląda w praktyce?

Chyba wielu z was się zgodzi z tym, że prawdy można się dowiedzieć jedynie od użytkowników. Oni najlepiej wiedzą jak to jest z zasięgiem w Premium Mobile. Właśnie dlatego chcę się teraz skupić na opiniach klientów operatora na temat zasięgu.

Premium Mobile opinie o zasięgu

Klienci Premium Mobile w swoich opiniach poruszają różne kwestie. Zwykle wszyscy chwalą ofertę bo jest tania i dużo internetu. Zdarzają się jakieś problemy z roamingiem, ale z tego, co widzę większość wynika z tego, że klient nie doczytał jak roaming działa w Premium Mobile. Bywają krytyczne uwagi o jakości obsługi klienta, głównie tej telefonicznej, ale z drugiej strony jest też wiele pochwał. Natomiast jeśli chodzi o zasięg w Premium Mobile to zdecydowana większość zgodnie mówi, że 'zasięg jest ok’.

Klienci piszą o zasięgu raczej informacyjnie niż żeby zgłaszać jakieś zażalenia. Bardzo niewiele osób wspomniało o problemach z zasięgiem i to głównie na wyjazdach w mniejsze miejsca. Ogólnie rzecz ujmując wygląda na to, że zasięg w Premium Mobile jest całkiem dobry.

Jeśli ktoś z Was myśli o przejściu do Premium Mobile, to dodatkowo do podjęcia decyzji może Was przekonać fakt, że z operatorem podpisuje się umowę na czas nieokreślony. W praktyce oznacza to, że gdybyście w swojej lokalizacji mieli mieć słabszy zasięg niż oczekujecie, możecie w każdej chwili wypowiedzieć umowę z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Jeżeli ktoś ma własne spostrzeżenia na temat zasięgu w Premium, oparte rzecz jasna na doświadczeniu, niech się nimi podzieli. Z pewnością wiele osób będzie wdzięcznych.