zasięg w Premium Mobile

Premium Mobile dla rodzin

Oferta Premium Mobile jest skierowana do rodzinnego korzystania

Komfortem wynikającym z korzystania z usług Premium Mobile jest oferta dostosowana dla całej rodzinny. U nas wszyscy domownicy mogą posiadać abonament komórkowy. Mało tego, dostaniesz jeszcze za to rabaty. Podobnie jest z internetem mobilnym. Każdy wie, że wszyscy członkowie rodziny potrzebują korzystać z szybkiego internetu w domu i poza nim. Dzięki Premium Mobile cała Twoja rodzina będzie szczęśliwa, bo spełniamy potrzeby całej rodziny.

Korzyści wynikające z rodzinnego korzystania z usług Premium Mobile

Z nami jest łatwiej. Nie musisz dostawać kilku faktur od różnych operatorów. Nie musisz dzielić usługi abonamentu komórkowego i internetu domowego u różnych dostawców. Z Premium Mobile jest prościej – wszystko w jednym miejscu. Dla nas zadowolenie całej Twojej rodziny jest priorytetem. Dodatkowo, jeśli łączysz wiele usług w Premium Mobile to otrzymasz liczne rabaty wynikające z rodzinnego korzystania z naszych usług. Dodatkowo dzięki logowaniu do konta Premium Mobile będziesz mógł w jednym zarządzasz wszystkimi rodzinnymi usługami w naszej firmie.

Dlaczego rodziny przechodzą do Premium Mobile?

Już minął rok, od kiedy przeniosłem wszystkie numery wraz z internetem mobilnym do sieci Premium Mobile. Z całą rodziną jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług przez Premium Mobile oraz z docenienia przez firmę właśnie rodzin. Dzisiaj jest tak mało czasu na wszystko, że szkoda rozdrabniać się na wielu operatorów. Człowiek nie wie, który numer jest od jakiego operatora, a kto jest dostawcą internetu. Wszystkie usługi mobilne przenieśliśmy do Premium Mobile i teraz wreszcie stałem się świadomym klientem. Bardzo dużym ułatwieniem jest konto klienta, gdzie można sprawdzić wszystkie potrzebne informacje. Ogromnym plusem jest to, że mam jedno konto klienta, a nie kilka kont u różnych operatorów, gdzie później nigdzie nie mogłem się zalogować, bo hasła mi się mieszały. Zachęcamy rodzinne korzystanie z usług Premium Mobile. Krzysiek z rodziną.”