Premium Mobile

Najlepszy internet od Premium Mobile

Najlepszy internet od Premium Mobile

Chcesz mieć szybki, ogólnodostępny internet w niskiej cenie? Jeśli tak to idealnie trafiłeś. Internet mobilny w Premium Mobile charakteryzują się świetnym zasięgiem oraz bardzo szybkim działaniem dzięki technologii 5G. Premium Mobile stawia znak równości między internetem domowym i internetem mobilnym. Nieważne gdzie się znajdujesz – w domu przed komputerem czy w pociągu, a może nad jeziorem, zawsze jesteś w zasięgu. Premium Mobile może się pochwalić najlepszym w Polsce zasięgiem sieci Plus w korzystnych rozwiązaniach taryfowych.

Technologia 5G w Premium Mobile

Premium Mobile korzysta z najnowszej generacji telefonii komórkowej – 5G. Technologia ta jest następcą mobilnej sieci 4G LTE. Dzięki rozwojowi sieci 5G zapewniamy Ci coraz szybszy transfer danych z pełną stabilnością przesyłu. Dzięki skorzystaniu z internetu mobilnego w Premium Mobile umożliwiamy Ci zmianę na lepsze sposobu funkcjonowania. Czas jest dla każdego bardzo istotny. Nie bez kozery przyjęło się powiedzenie: „Czas to pieniądz”. Premium Mobile dba zarówno o Twoje finanse, jak również Twój cenny czas. W związku tym, dzięki 5G jesteś w stanie zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który do tej pory musiałeś poświęcić na dłuższy transfer przesyłania danych.

Zasięg 5G w Premium Mobile

Dzięki współpracy Premium Mobile z siecią Plus obecnie już 19 mln mieszkańców Polski może korzystać z technologii 5G. Na naszej stronie możesz dokładnie sprawdzić czy znajdujesz się w zasięgu technologii 5G – premiummobile.pl/5g. Robimy wszystko, ażeby rozszerzać dostępność technologii 5G w kolejnych lokalizacjach. Dodatkowo na wyżej udostępnionej stronie możesz sprawdzić czy Twój obecny telefon obsługuje zasięg sieci 5G. Jest to ważne udogodnienie z naszej strony, żebyś miał pewność jakiego sprzętu potrzebujesz do obsługi 5G.

Opinia klientów o internecie mobilnym w Premium Mobile

Klienci Premium Mobile w swoich opiniach podkreślają dużą dostępność internetu oraz szybki transfer danych. Warto podkreślić, że internet 5G oferujemy swoim klientom zarówno w taryfach abonamentowych na komórki, jak również w ramach usługi internetu mobilnego, którym możesz się cieszyć w swoim domu. Zacząłem korzystać z internetu mobilnego w telefonie od Premium Mobile. Byłem zszokowany szybkością transferu danych i od razu skorzystałem z opcji zamówienia internetu mobilnego w paczce 400 GB. Polecam, Romek.”